FOTO-GACKA – Wideofilmowanie, Fotografia, Wynajem Aut, Renowacja Fotografii | Krotoszyn
FOTO-GACKA – Zakład Fotograficzny

Fotografujemy dla Was już 86 lat!

Dzień Dziecka 2021

 


W tym roku po raz 31 zapraszamy do naszego studio wszystkie dzieci w wieku od 2 do 6 lat na darmową fotkę z okazji Dnia Dziecka w dniu 05.06.2021 od godziny 12:30 do 17:00. W tym roku organizujemy akcję charytatywną na siostry Maję i Oliwię Drońskie mieszkanki Krotoszyna.

16 letnia Maja Drońska i 13 letnia Oliwia Drońska to siostry , cierpią na pęcherzyce wrodzoną . Jest to choroba bardzo rzadka ,bolesna i nieobliczalna, która każdego dnia doskwiera im w codziennym życiu . Choroba ta polega na pęcherzykowym złuszczaniu się naskórka , robiąc się pęcherze z wodą lub krwią , po czym zostają bolesne rany , które długo się goją . Stan zdrowia Mai i Oliwi wymaga ciągłego specjalistycznego leczenia oraz zakupu opatrunków i maści. Opatrunki to ich druga skóra , która chroni je przed różnymi urazami i otarciami .
Opatrunki oraz maści które stosujemy są bardzo drogie , co wiąże się ze znacznymi wydatkami .

Post dostępny również na naszej stronie Facebook

 

W tym roku po raz 31 zapraszamy do naszego studio wszystkie dzieci w wieku od 2 do 6 lat na darmową fotkę z okazji Dnia…

Opublikowany przez Foto-Gacka Środa, 26 maja 2021

Serdecznie zapraszamy

Obrazek nie mógł zostać załadowany. Jeżeli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami poprzez dane dostępne w zakładce kontakt.Obrazek nie mógł zostać załadowany. Jeżeli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z nami poprzez dane dostępne w zakładce kontakt.
Ostatnia aktualizacja 27.05.2021 11:54 Kazimierz Gacka